Vatan Erkek Öğrenci Yurdu

Mehmet Zeyrek

Fatih / İstanbul

Hakkında

Sizler için özel olarak hazırlanan yurdumuz, bir öğrencinin ihtiyacı olan tüm gereksinimleri karşılamakta ve beklentilerinin üzerinde hizmetlerini gerçekleştirmektedir.

1,2,3 ve 4 kişilik ferah ve aydınlık odalarda; baza, yatak, battaniye, yorgan, yastık, çarşaf, özel kilitli dolap, özel çalışma masası ve sandalye, odalarda bulunan müstakil banyo ve tuvaletlerde 24 saat kesintisiz sıcak su bulunmaktadır. Ayrıca; kablosuz sınırsız internet bağlantısı, TV, öğrencilerin sessiz ve sakin bir ortamda ders çalışmaları için etüt salonu, kafeterya ve yemek hizmetleri, çamaşırhane ve ütü hizmetleri, satranç, masa tenisi, LİG TV'de maç yayınları, güvenlik kamerasıyla 24 saat güvenlik, yangın alarm sistemi, yangın tüpleri ve yangın merdiveni bulunmaktadır.

Turgut Özal (Millet) Caddesi İstanbul'un en merkezi yerlerinden biridir. Birçok üniversiteye ve fakülteye yürüme mesafesinde bulunmaktadır.

Metro, Marmaray, tramvay ve otobüs ile İstanbul'un birçok semtine kolay ulaşım sağlanacak merkezi konumdadır.

Birçok üniversiteye yürüyüş mesafesinde olmakla birlikte; metro, otobüs, tramvay ve Marmaray ile İstanbul'un birçok semtine kolay ulaşım sağlanacak merkezi konumdadır.

Daha geniş bilgi için yurdun web sitesini ziyaret edebilirsiniz. www.istanbulvatanerkekyurdu.com